Hakkımızda

img_20160911_161920

Otelin müdavimi olan birçok misafirin söylediği gibi …’’cennete en yakın yaşayan yer’’.

Dalyan nehri kenarındaki Riverside Oteli iztuzu plajı ve Köyceğiz Gölü arasında bulacaksınız.Limandaki kasaba sadece beş dakika yürüyüş mesafesi uzaklığındadır.

Güzel bir bahçe içinde en uygun şekilde kurulmuş olan Hotel 32 birbirine bitişik klimalı odalara,emniyet için kasalara ve balkonlara sahiptir. Biri yetişkin, diğeri çocuk olmak üzere toplam iki yüzme havuzu da geniş güneşlenme terasları,güneş yatakları,şemsiyeleri ve birkaç hamak ile çevrelenmiştir.özel iskelesi nefes kesen dağ manzarasını içine alırken,huzurlu bir dinlenme noktasını oluşturur. Hotelimizin ücretsiz wireless internet hizmetinden kesintisiz faydalanabilirsiniz. Kendi barbeküsü ve geleneksel Türk pizza(pide) fırını olan açık hava restorantında ve havuz kıyısındaki barda 24 saat yemek ve içecek servisi yapılır.Menü geniş bir seçenek sunan Türk ve uluslararası yemekleri kapsar.

Otel sorumlusu Alp ve ekibi hiçbir soruna yer vermeksizin ve karşılaştırmasız bir misafirperverlikle tüm konuklarına gerçekten iyi bir tatil sağlıyorlar.

Yorumlar kapatıldı.